-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання інвентарю для організації освітнього процесу професійно-практичної підготовки - Автоматична кавомашина Astoria Tanya R SAE 2GR висока група або аналог
Тендер Prozorro UA-2024-06-26-009460-a
Завершена
101 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 505.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 505.00 UAH
Номер:
5edecf9c432145c5b49b52136e6dc6bb
Внутрішній номер закупівлі:
21937671
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-26-009460-a
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж сфери послуг", КПКСП
×
-
Код ЄДРПОУ:
03069682
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, Кільцева дорога (Солом., Голос., Святош. р-ни), будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жалюк Андрій Андрійович 380964408819 vpu33@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
101 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2024 16:08 - 07.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2024 16:08 - 10.07.2024 15:00
Період кваліфікації:
10.07.2024 15:00 - 12.07.2024 10:00
Період завантаження договору:
18.07.2024 00:00 - 28.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴101 000.00 Придбання інвентарю для організації освітнього процесу професійно-практичної підготовки - Автоматична кавомашина Astoria Tanya R SAE 2GR висока група або аналог