• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Придбання інвентарю для організації освітнього процесу професійно-практичної підготовки - Автоматична кавомашина Astoria Tanya R SAE 2GR висока група

Оголошено тендер

101 000.00 UAH
Номер: 11b7bdeca04d4f6caf685ac2c75434c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-26-011466-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж сфери послуг", КПКСП
Замовник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж сфери послуг", КПКСП
Очікувана вартість: 101 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання інвентарю для організації освітнього процесу професійно-практичної підготовки - Автоматична кавомашина Astoria Tanya R SAE 2GR висока група
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 26.06.2024 15:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума101 000.00 UAH