-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території м. Світловодськ
Тендер Prozorro UA-2024-06-26-009266-a
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
ffe9fa9bfadf43fdb96733b10f301fd9
Внутрішній номер закупівлі:
21937482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-26-009266-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26240718
-
Адреса:
27501, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вул. Героїв України,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баглай Валерій Петрович 380523672570 uzhkkh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2024 15:58 - 01.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2024 15:58 - 04.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
04.07.2024 00:00 - 08.07.2024 09:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території м. Світловодськ