• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території м. Світловодськ

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 19fdc109f53945559f75e6300c0e0949
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-26-004255-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території м. Світловодськ
Примітки: Закупівля на очікувану вартість
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілля
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.06.2024 11:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH