-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прокат техніки з оператором
Тендер Prozorro UA-2024-06-25-010469-a
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
21cf30baefa8496c947a24fbb380068a
Внутрішній номер закупівлі:
21927042
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-25-010469-a
Замовник:
Підгороднянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029197
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінов'єв Дмитро Юрійович 380679917453 tender_pidgorodnesrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2024 16:58 - 30.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2024 16:58 - 03.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
03.07.2024 00:00 - 05.07.2024 14:21
Період завантаження договору:
11.07.2024 00:00 - 21.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 Прокат техніки з оператором