-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Офісні меблі» (Закарпатська область)
Тендер Prozorro UA-2024-06-25-010149-a
Торги не відбулися
123 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 615.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 615.00 UAH
Номер:
b38e7739935546cda99cee012db3c17c
Внутрішній номер закупівлі:
21926730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-25-010149-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, Юрія Іллєнка, 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Половка Ольга Володимирівна 380509369416 zk@probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2024 16:35 - 01.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2024 16:35 - 04.07.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 000.00 Тумби приставні до столу Закарпатська область