-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Офісні меблі» (Закарпатська область)
Оголошено тендер
123 000.00
UAH
Номер:
ed7aa17341564b308a0176b23380428f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-25-006606-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, Юрія Іллєнка, 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, Юрія Іллєнка, 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
123 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Офісні меблі» (Закарпатська область)
Примітки:
021:2015 39134000-0 Комп’ютерні меблі (Закарпатська область)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.06.2024 12:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Сума123 000.00 UAH