• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь ГБН Г.1-218-182:2011 – «Експлуатаційне утримання (поточний ремонт) проїзної частини по вул. Магістральна у м. Гребінка Лубенського району Полтавської області»

Завершена

520 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
Номер: d2cd601d5b5d4213b02a8b46cd6df4c2
Внутрішній номер закупівлі: 21926647
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-25-010063-a   
Замовник: Виконавчий комітет Гребінківської міської ради
Контактна особа: Ніколаєнко Інна Сергіївна 380664476979 04057406@mail.gov.ua http://hrebinka.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 520 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2024 16:32 - 30.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2024 16:32 - 03.07.2024 00:00
Період кваліфікації: 03.07.2024 00:00 - 04.07.2024 09:07
Період завантаження договору: 10.07.2024 00:00 - 20.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴520 000.00 Код ДК 021:2015 – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь ГБН Г.1-218-182:2011 – «Експлуатаційне утримання (поточний ремонт) проїзної частини по вул. Магістральна у м. Гребінка Лубенського району Полтавської області»