-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь ГБН Г.1-218-182:2011 – «Експлуатаційне утримання (поточний ремонт) проїзної частини по вул. Магістральна у м. Гребінка Лубенського району Полтавської області»
Оголошено тендер
520 000.00
UAH
Номер:
b0d1d1aa72934f6ca046cefc873a673c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-25-012513-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Гребінківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057406
-
Адреса:
37400, Україна, Полтавська область, Гребінка, провулок Олексія Припутня, б.1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Гребінківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057406
-
Адреса:
37400, Україна, Полтавська область, Гребінка, провулок Олексія Припутня, б.1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
ГБН Г.1-218-182:2011 – «Експлуатаційне утримання (поточний ремонт) проїзної частини по вул. Магістральна у м. Гребінка Лубенського району Полтавської області»
Примітки:
Вид закупівлі- процедура закупівлі
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.06.2024 16:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума520 000.00 UAH