• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція код CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Лікарські засоби)

Торги не відбулися

219 976.89 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 099.88 UAH
Номер: 75b8a854e0704ddbafc59fe25be1a720
Внутрішній номер закупівлі: 21919049
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-25-002487-a   
Замовник: Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
Контактна особа: Якуб'як Андрій Васильович +380342596534 yakubiak@if.dsns.gov.ua https://if.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 219 976.89 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2024 10:38 - 30.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2024 10:38 - 03.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴219 976.89 Фармацевтична продукція код CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Лікарські засоби)