-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція код CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Лікарські засоби)
Оголошено тендер
219 976.89
UAH
Номер:
df01c3990abc457ea100f66a28cbb1ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-25-002185-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
219 976.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція код CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Лікарські засоби)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
25.06.2024 09:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума219 976.89 UAH