-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревига (дошка соснова обрізна)
Тендер Prozorro UA-2024-06-24-006572-a
Торги не відбулися
82 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 410.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 410.00 UAH
Номер:
0dbf3ec34ddd41e583079dc43b23505f
Внутрішній номер закупівлі:
21912133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-24-006572-a
Замовник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Корнієнко +380322354102 teatr21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
82 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2024 14:20 - 29.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2024 14:20 - 02.07.2024 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴82 000.00 03410000-7 – Деревина (дошка соснова обрізна)