-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревига (дошка соснова обрізна)
Оголошено тендер
82 000.00
UAH
Номер:
4df12d58eb264dab9561f8831e39b839
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-24-008510-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
82 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревига (дошка соснова обрізна)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
Дата опублікування:
24.06.2024 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума82 000.00 UAH