• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Модулятори, клапани, регулятори, осушувачі, вологооливовідділювач, втулки, пальці важеля, подушки амортизатора, шкворні, шарніри, сайлентблоки, головки реактивної штанги, кільця, штанги, датчики, кронштейни, вкладиші, штангоуловлювач

Завершена

2 168 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 684.00 UAH
Номер: b2f69a2ba00741948670f985eaada9b0
Внутрішній номер закупівлі: 21908936
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-24-003408-a   
Замовник: КП ММР "Миколаївелектротранс"
Контактна особа: Марія Бойко +380512473754 mashaboyko88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 168 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.06.2024 11:33 - 30.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2024 11:33 - 03.07.2024 00:00
Період кваліфікації: 03.07.2024 00:00 - 05.07.2024 14:50
Період завантаження договору: 11.07.2024 00:00 - 21.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 168 400.00 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Модулятори, клапани, регулятори, осушувачі, вологооливовідділювач, втулки, пальці важеля, подушки амортизатора, шкворні, шарніри, сайлентблоки, головки реактивної штанги, кільця, штанги, датчики, кронштейни, вкладиші, штангоуловлювач)