-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Модулятори, клапани, регулятори, осушувачі, вологооливовідділювач, втулки, пальці важеля, подушки амортизатора, шкворні, шарніри, сайлентблоки, головки реактивної штанги, кільця, штанги, датчики, кронштейни, вкладиші, штангоуловлювач
Оголошено тендер
2 168 400.00
UAH
Номер:
63bf75660bce459d80d97fc7023e2363
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-24-003078-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Андреєва-Палагнюка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Андреєва-Палагнюка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 168 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Модулятори, клапани, регулятори, осушувачі, вологооливовідділювач, втулки, пальці важеля, подушки амортизатора, шкворні, шарніри, сайлентблоки, головки реактивної штанги, кільця, штанги, датчики, кронштейни, вкладиші, штангоуловлювач
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування:
24.06.2024 10:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 168 400.00 UAH