• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ОД-24П_525_ВО: Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)

Джерело фінансування – власні кошти. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. Місце надання послуг: На території Замовника, у межах Кіровоградській обл., Черкаській обл. та Вінницька обл. Кількість –243 од. Детальніше згідно Додатку № 1 тендерної документації

Торги не відбулися

149 811.50 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 749.06 UAH
Номер: e4900f5a18fd4c0e88ad008b5f9600ee
Внутрішній номер закупівлі: 21902037
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-21-008529-a   
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Петрова Уляна Андріївна 380487276369 nxkz@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 149 811.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.06.2024 15:08 - 28.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 21.06.2024 15:08 - 01.07.2024 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴149 811.50 ОД-24П_525_ВО: Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)