• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ОД-24П_525_ВО: Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)

Оголошено тендер

179 773.80 UAH
Номер: 0271a3e7dc3f4adab130ac9d668b6984
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-21-010326-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 179 773.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ОД-24П_525_ВО: Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)
Примітки: Протокол рішення уповноваженої особи №43/ВО від 21.06.2024 (Річний план закупівель на 2024 р. зі змінами №12) в особі РФ «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця».
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування: 21.06.2024 14:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума179 773.80 UAH