-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для класів НУШ
Тендер Prozorro UA-2024-06-21-007460-a
Завершена
1 040 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 200.00 UAH
Номер:
47cc52d5b8c04d14a2c1296cc5e48288
Внутрішній номер закупівлі:
21900955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-21-007460-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пантьо Вікторія Анатоліївна +380669320808 44127746@ukr.net https://dykanka.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 040 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2024 14:25 - 26.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2024 14:25 - 29.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
29.06.2024 00:00 - 03.07.2024 11:34
Період завантаження договору:
09.07.2024 00:00 - 19.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 040 000.00 Мультимедійне обладнання для класів НУШ