-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для класів НУШ
Оголошено тендер
1 040 000.00
UAH
Номер:
3b561e2b8ee84c369a65833305e70888
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-21-008779-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 040 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мультимедійне обладнання для класів НУШ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.06.2024 14:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описспівфінансування за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Сума1 040 000.00 UAH