-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ОД-24П_524_ВО: Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)
Тендер Prozorro UA-2024-06-21-007199-a
Джерело фінансування – власні кошти. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. Місце надання послуг: На території Замовника, у межах Одеської обл.. Кількість – 971 од. Детальніше згідно Додатку № 1 тендерної документації
Завершена
642 054.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 210.27 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 210.27 UAH
Номер:
bc059cba815d4375b397b7a2bade3772
Внутрішній номер закупівлі:
21900681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-21-007199-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петрова Уляна Андріївна 380487276369 nxkz@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
642 054.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.06.2024 14:13 - 28.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2024 14:13 - 01.07.2024 10:00
Період кваліфікації:
01.07.2024 10:00 - 05.07.2024 13:56
Період завантаження договору:
11.07.2024 00:00 - 21.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴642 054.00 ОД-24П_524_ВО: Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)