-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ОД-24П_524_ВО: Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)
Оголошено тендер
770 464.80
UAH
Номер:
aa04ca09481049c7ab779c5ebf6ac3e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-21-008835-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
770 464.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ОД-24П_524_ВО: Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)
Примітки:
Протокол рішення уповноваженої особи №43/ВО від 21.06.2024 (Річний план закупівель на 2024 р. зі змінами №12) в особі РФ «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця».
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування:
21.06.2024 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума770 464.80 UAH