-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонт дизель-генераторної установки 3516В CATERPILLAR РК «Центральна» ЦТ-1, бульв. Вернадського, 36-Б СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
Тендер Prozorro UA-2024-06-20-010862-a
Торги не відбулися
1 164 447.36
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 644.47 UAH
мін. крок: 1% або 11 644.47 UAH
Номер:
eac1ae010eac4e3fb3d270c15b5756fd
Внутрішній номер закупівлі:
21892254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-20-010862-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Голубкова Євгенія Анатоліївна 380442076792 holubkova.ya@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 164 447.36 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.06.2024 16:48 - 25.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2024 16:48 - 28.06.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 164 447.36 Ремонт дизель-генераторної установки 3516В CATERPILLAR РК «Центральна» ЦТ-1, бульв. Вернадського, 36-Б СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»