• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ремонт дизель-генераторної установки 3516В CATERPILLAR РК «Центральна» ЦТ-1, бульв. Вернадського, 36-Б СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Оголошено тендер

1 164 447.36 UAH
Номер: 6d8ed5c82fef4858b77af62ebbd6edd5
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-20-014370-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 164 447.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт дизель-генераторної установки 3516В CATERPILLAR РК «Центральна» ЦТ-1, бульв. Вернадського, 36-Б СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
Примітки: 50532300-6
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 20.06.2024 16:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 164 447.36 UAH