-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Модулі нагрiву, модуль регулюючий згідно ДК 021:2015 код 42160000-8 Котельні установки
Тендер Prozorro UA-2024-06-20-009703-a
Завершена
2 215 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 44 300.00 UAH
мін. крок: 2% або 44 300.00 UAH
Номер:
b060f1ed932e44bf9b4607ccc214905e
Внутрішній номер закупівлі:
21891151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-20-009703-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бурмістров Кирило Вікторович 380974526056 burmistrov.kv@teploseti.zp.ua http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42160000-8 Котельні установкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 215 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.06.2024 15:54 - 25.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2024 15:54 - 28.06.2024 09:00
Період кваліфікації:
28.06.2024 09:02 - 02.07.2024 15:43
Період завантаження договору:
08.07.2024 00:00 - 18.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 215 000.00 Модулі нагрiву, модуль регулюючий згідно ДК 021:2015 код 42160000-8 Котельні установки