-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модулі нагрiву, модуль регулюючий згідно ДК 021:2015 код 42160000-8 Котельні установки
Оголошено тендер
2 215 000.00
UAH
Номер:
c3c05903732449a89d6907022175fa79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-20-012360-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 215 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Модулі нагрiву, модуль регулюючий згідно ДК 021:2015 код 42160000-8 Котельні установки
Примітки:
назва номенклатурних позицій предмета закупівлі:
Модуль нагріву відповідний код 42161000-5 Водонагрівальні бойлери,
Модуль регулюючий відповідний код 42164000-6 Допоміжне обладнання для котлів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42160000-8 Котельні установки
Дата опублікування:
20.06.2024 15:45
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
закупівля здійснюється з метою заміни модулів нагріву та модуля регулюючого на даховій модульній котельні по вул. Хортицьке шосе, 4
-
Дата публікації:
20.06.2024 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 215 000.00 UAH