-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV): 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (томатна паста, горох колотий, консервовані яблука, консервовані кабачки, консервовані помідори, консервовані огірки, сухофрукти вагові)
Тендер Prozorro UA-2024-06-14-011411-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведено в ч.6 р.ІІІ тендерної документації. Оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію – «Ціна». Питома вага критерію 100%. Тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, не приймається до розгляду.
Завершена
620 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 100.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 100.50 UAH
Номер:
3fe1f84e980b40c49f0382f110496948
Внутрішній номер закупівлі:
21842984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-14-011411-a
Замовник:
Чехівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770191
-
Адреса:
19933, Україна, Черкаська область, с. Чехівка, вул. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Таміла Колюка +380473952386 chehivkapni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
620 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2024 21:53 - 19.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2024 21:53 - 22.06.2024 00:00
Аукціон:
24.06.2024 13:28 - 24.06.2024 13:51
Період кваліфікації:
24.06.2024 13:51 - 28.06.2024 10:48
Період завантаження договору:
04.07.2024 00:00 - 14.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴620 100.00 ДК 021-2015 (CPV): 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (томатна паста, горох колотий, консервовані яблука, консервовані кабачки, консервовані помідори, консервовані огірки, сухофрукти вагові)