• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021-2015 (CPV): 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (томатна паста, горох колотий, консервовані яблука, консервовані кабачки, консервовані помідори, консервовані огірки, сухофрукти вагові)

Оголошено тендер

620 100.00 UAH
Номер: 108091f7dc2b4a46bcf899ef863cefac
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-14-005769-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Чехівський психоневрологічний інтернат
Замовник: Чехівський психоневрологічний інтернат
Очікувана вартість: 620 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021-2015 (CPV): 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (томатна паста, горох колотий, консервовані яблука, консервовані кабачки, консервовані помідори, консервовані огірки, сухофрукти вагові)
Примітки: Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведено в ч.6 р.ІІІ тендерної документації. Оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію – «Ціна». Питома вага критерію 100%. Тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, не приймається до розгляду.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.06.2024 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
томатна паста
Код ДК 021:2015: 15331428-3 Томатний соус
Кількість 669.6 кілограм
Період постачання (не задано)
горох колотий
Код ДК 021:2015: 15331133-8 Колотий горох
Кількість 150 кілограм
Період постачання (не задано)
консервовані яблука (3 л банка)
Код ДК 021:2015: 15332140-7 Оброблені яблука
Кількість 660 штука
Період постачання (не задано)
консервовані кабачки (3 л банка)
Код ДК 021:2015: 15331000-7 Оброблені овочі
Кількість 300 штука
Період постачання (не задано)
консервовані помідори (3 л банка)
Код ДК 021:2015: 15331423-8 Консервовані помідори
Кількість 1038 штука
Період постачання (не задано)
консервовані огірки (3 л банка)
Код ДК 021:2015: 15331000-7 Оброблені овочі
Кількість 1000 штука
Період постачання (не задано)
сухофрукти вагові
Код ДК 021:2015: 15332410-1 Сухофрукти
Кількість 670 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума620 100.00 UAH