-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Газоаналізатор Dräger Alcotest 6820 з мобільним термопринтером Dräger Mobile Printer в кейсі System Case Dräger Alcotest)
Тендер Prozorro UA-2024-06-14-010735-a
Газоаналізатор Dräger Alcotest 6820 з мобільним термопринтером Dräger Mobile Printer в кейсі System Case Dräger Alcotest
-
Подача пропозицій період закінчився 801 день назад
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Призупинено
69 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 345.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 345.00 UAH
Номер:
20ff2289a2ec43e384f8424dccf3fec2
Внутрішній номер закупівлі:
21842307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-14-010735-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
69 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2024 16:49 - 19.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2024 16:49 - 22.06.2024 00:00
Аукціон:
з 08.07.2024 13:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴69 000.00 Газоаналізатор Dräger Alcotest 6820 з мобільним термопринтером Dräger Mobile Printer в кейсі System Case Dräger Alcotest