-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Газоаналізатор Dräger Alcotest 6820 з мобільним термопринтером Dräger Mobile Printer в кейсі System Case Dräger Alcotest)
Оголошено тендер
69 000.00
UAH
Номер:
95f3468b3fea49d59e2ba93cc5eba8c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-14-013211-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
69 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Газоаналізатор Dräger Alcotest 6820 з мобільним термопринтером Dräger Mobile Printer в кейсі System Case Dräger Alcotest)
Примітки:
Газоаналізатор Dräger Alcotest 6820 з мобільним термопринтером Dräger Mobile Printer в кейсі System Case Dräger Alcotest
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.06.2024 16:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газоаналізатор Dräger Alcotest 6820 з мобільним термопринтером Dräger Mobile Printer в кейсі System Case Dräger Alcotest
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.07.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума69 000.00 UAH