-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №23304) Білилівського ліцею за адресою: вул. Миру 2-А, с. Білилівка, Бердичівського району, Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2024-06-14-009997-a
Торги не відбулися
714 114.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 570.57 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 570.57 UAH
Номер:
32d43d67dd624ef5920b79344061dbc9
Внутрішній номер закупівлі:
21841581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-14-009997-a
Замовник:
Білилівський ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22058744
-
Адреса:
13642, Україна, Житомирська область, с. Білилівка, вул. Миру, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Ямковий +380686064282 bilulivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
714 114.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2024 15:48 - 19.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2024 15:48 - 22.06.2024 00:01
Період кваліфікації:
22.06.2024 00:04 - 26.06.2024 14:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴714 114.00 Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №23304) Білилівського ліцею за адресою: вул. Миру 2-А, с. Білилівка, Бердичівського району, Житомирської області