-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №23304) Білилівського ліцею за адресою: вул. Миру 2-А, с. Білилівка, Бердичівського району, Житомирської області
Оголошено тендер
714 114.00
UAH
Номер:
6dcaabaeed194714af369c704955dbe3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-14-012244-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Білилівський ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22058744
-
Адреса:
13642, Україна, Житомирська область, с. Білилівка, вул. Миру, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Білилівський ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22058744
-
Адреса:
13642, Україна, Житомирська область, с. Білилівка, вул. Миру, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
714 114.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №23304) Білилівського ліцею за адресою: вул. Миру 2-А, с. Білилівка, Бердичівського району, Житомирської області
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.06.2024 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума714 114.00 UAH