-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Тверде паливо (торф (брикети торф’яні)) (код 09110000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2024-06-14-001955-a
Закупівля здійснюється відповідно до "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 (зі змінами). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені української мовою. Більш детально у тендерній документації.
Завершена
256 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 560.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 560.00 UAH
Номер:
4b6d52a5d59a455f9c6b1976a23309cd
Внутрішній номер закупівлі:
21833545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-14-001955-a
Замовник:
Устилузький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Устилузької міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23019491
-
Адреса:
44731, Україна, Волинська область, Устилуг, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Курдельчук 380671820582 dnzustylug@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
256 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2024 10:07 - 19.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2024 10:07 - 22.06.2024 11:00
Аукціон:
24.06.2024 15:34 - 24.06.2024 16:09
Період кваліфікації:
24.06.2024 16:09 - 19.07.2024 15:16
Період завантаження договору:
25.07.2024 00:00 - 04.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴256 000.00 Тверде паливо (торф (брикети торф’яні))