• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тверде паливо (торф (брикети торф’яні)) (код 09110000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Оголошено тендер

256 000.00 UAH
Номер: 14fab4ad942d4c069735c00395538080
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-14-002454-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Устилузький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Устилузької міської ради Волинської області
Замовник: Устилузький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Устилузької міської ради Волинської області
Очікувана вартість: 256 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тверде паливо (торф (брикети торф’яні)) (код 09110000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Примітки: Місце знаходження замовника: 44731, Волинська обл., місто Устилуг, вул. Богдана Хмельницького, будинок 6. Категорія замовника: відповідно до частини 4 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" - 3) підприємства, установи, організації, значені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. Закупівля здійснюється відповідно до "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 (зі змінами). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені української мовою. Більш детально у тендерній документації.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 14.06.2024 09:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума256 000.00 UAH