-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монтаж системи реверсивних трубопроводів на ПНС-2
Тендер Prozorro UA-2024-06-12-011108-a
Завершена
1 808 820.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 18 088.20 UAH
мін. крок: 1% або 18 088.20 UAH
Номер:
fee9a8283a6f45d5b2afdc756f6ecc21
Внутрішній номер закупівлі:
21817019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-12-011108-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45231110-9 Будівництво трубопроводівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 808 820.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.06.2024 16:24 - 23.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2024 16:24 - 26.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
26.06.2024 00:02 - 26.06.2024 15:20
Період завантаження договору:
02.07.2024 00:00 - 12.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 808 820.00 Монтаж системи реверсивних трубопроводів на ПНС-2