• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Монтаж системи реверсивних трубопроводів на ПНС-2

Оголошено тендер

2 170 584.00 UAH
Номер: b347137cd9d1417db74d711183092d81
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-12-013296-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Замовник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Очікувана вартість: 2 170 584.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Монтаж системи реверсивних трубопроводів на ПНС-2
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45231110-9 Будівництво трубопроводів
Дата опублікування: 12.06.2024 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 170 584.00 UAH