-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Впровадження та розвиток комерційного обліку електричної енергії (Лічильники)
Тендер Prozorro UA-2024-06-12-000144-a
Завершена
4 152 636.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 763.18 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 763.18 UAH
Номер:
a653698ad11544cab39f0d66a195b047
Внутрішній номер закупівлі:
21806014
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-12-000144-a
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Папушой Олена Михайлівна 380675123154 PROZORO@DPEM.MK.UA http://info.dpem.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 152 636.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2024 08:21 - 17.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2024 08:21 - 20.06.2024 10:00
Період кваліфікації:
20.06.2024 10:01 - 21.06.2024 09:49
Період завантаження договору:
27.06.2024 00:00 - 07.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 152 636.00 Впровадження та розвиток комерційного обліку електричної енергії (Лічильники)