-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Впровадження та розвиток комерційного обліку електричної енергії (Лічильники)
Оголошено тендер
4 152 636.00
UAH
Номер:
8df175f5ffe34a03abcadf2bbe0a4c24
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-12-000141-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 152 636.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Впровадження та розвиток комерційного обліку електричної енергії (Лічильники)
Примітки:
Інвестиційна програма 2024 року, Розділ 2
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 Лічильники
Дата опублікування:
12.06.2024 08:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Впровадження та розвиток комерційного обліку електричної енергії (Лічильники)
Кількість
1 розділ
Період постачання
до 12.06.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 152 636.00 UAH