-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарат для гемодіалізу / гемодіафільтрації
Тендер Prozorro UA-2024-06-11-011463-a
Завершена
411 310.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 056.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 056.55 UAH
Номер:
69d26ecc2ffc40cbb840cc4fc8225a3e
Внутрішній номер закупівлі:
21804131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-11-011463-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лінгурян Наталя Петрівна +380970322356 buhsocraylikarnya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
411 310.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2024 16:27 - 16.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2024 16:27 - 19.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.06.2024 00:03 - 19.06.2024 16:23
Період завантаження договору:
25.06.2024 00:00 - 05.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴411 310.00 Апарат для гемодіалізу / гемодіафільтрації