• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Апарат для гемодіалізу / гемодіафільтрації

Оголошено тендер

411 310.00 UAH
Номер: 494374a9374e4c0faca78dfbbbeaa235
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-11-014615-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
Очікувана вартість: 411 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Апарат для гемодіалізу / гемодіафільтрації
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
НК 024:2023: 58130 Система гемодіалізу лікарняна
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 11.06.2024 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти нсзу
Сума411 310.00 UAH