-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Модульна збірно-розбірна споруда (котельня).
Тендер Prozorro UA-2024-06-11-005616-a
Торги не відбулися
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Номер:
e85abeef45914e1981b024ebb6a7b6a3
Внутрішній номер закупівлі:
21798145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-11-005616-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Лук′яненко Анатолій Васильович 380472333347 ALukianenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2024 12:23 - 20.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2024 12:23 - 23.06.2024 17:00
Аукціон:
24.06.2024 13:24 - 24.06.2024 13:47
Період кваліфікації:
24.06.2024 13:47 - 17.07.2024 09:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 500 000.00 Модульна збірно-розбірна споруда (котельня).