• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Комплект 3D принтерів)

Торги не відбулися

520 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
Номер: 86a5c02e41bb4197ae5e798cd3dd3dd2
Внутрішній номер закупівлі: 21781450
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-10-001873-a   
Замовник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"
Контактна особа: Пазинич Лариса Миколаївна 380442352262 mvpub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 520 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.06.2024 10:13 - 15.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2024 10:13 - 18.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴520 000.00 Код ДК 021:2015 – 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Комплект 3D принтерів)