• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Комплект 3D принтерів)

Оголошено тендер

520 000.00 UAH
Номер: f08012b596bb47a993dc2c05344dbaa1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-27-008865-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"
Замовник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"
Очікувана вартість: 520 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Комплект 3D принтерів)
Примітки: Місце знаходження: Замовника: 01032, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 56, Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями, Зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різні
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.05.2024 14:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума520 000.00 UAH