-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
люки, дощоприймачі
Тендер Prozorro UA-2018-05-25-002783-a
люки, дощоприймачі
Завершена
714 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 570.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 570.00 UAH
Номер:
bc8d2f5eccdf4395bef401a5ba40866b
Внутрішній номер закупівлі:
2178017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-25-002783-a
Замовник:
комунальне підприємство "Комплекс з експлуатації об`єктів водозниження і зливової каналізації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34953769
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Тахіатаська,3 м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельник Юрій +380939421706 kpkvlk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44470000-5 Чавунні виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
714 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 570.00 UAH
Період уточнення:
25.05.2018 16:51 - 01.06.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2018 16:51 - 11.06.2018 08:00
Аукціон:
12.06.2018 12:06 - 12.06.2018 12:51
Період кваліфікації:
12.06.2018 12:51 - 05.07.2018 11:15
Період завантаження договору:
02.07.2018 09:10 - 22.07.2018 09:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
люки, дощоприймачі
Кількість
220 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "САНТЕХКОМПЛЕКТ"
Оскарження: 12.06.2018 12:51 - 29.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20038832
-
Контактна особа:
Інна Зубець +380637465913 innzubets@gmail.com
-
Адреса:
04073, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КУРЕНІВСЬКА, будинок 16-А
Оскарження: 12.06.2018 12:51 - 29.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
601 571.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
601 571.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.06.2018 09:15
Документи
29
Скарги
0
ТОВ Імпекс- груп
Оскарження: 25.06.2018 16:12 - 06.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35758256
-
Контактна особа:
Бобін Олександр Олегович +380445940279 impex3000@gmail.com https://331.com.ua
-
Адреса:
02095, Україна, Київська область, Київ, Анни Ахматової 35б , 105
Оскарження: 25.06.2018 16:12 - 06.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
647 395.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
647 395.20 UAH з ПДВ
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАНДАРТ ПАРК ХАРКІВ"
Оскарження: 25.06.2018 16:12 - 13.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37461802
-
Контактна особа:
Горох Оксана Борисівна +38 (057) 721-0443 gorowek007@gmail.com
-
Адреса:
61036, Україна, Харківська область, М.ХАРКІВ, ВУЛИЦЯ МАТРОСОВА, БУДИНОК 20
Оскарження: 25.06.2018 16:12 - 13.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
705 372.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
673 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.07.2018 09:10
Документи
4
Скарги
0
ТОВ ВК"Полімертехгруп"
Оскарження: 02.07.2018 09:10 - 16.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37763027
-
Контактна особа:
Малихіна Ліна Юріївна +380675797996 vkpolimer@gmail.com http://pltg.com.ua
-
Адреса:
61177, Україна, Харківська область, Харків, вул. Залютинська 4
Оскарження: 02.07.2018 09:10 - 16.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
674 827.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
674 827.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.07.2018 11:15
Документи
22
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД ІНЖЕНЕРНИХ МАШИН М"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37445704
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД ІНЖЕНЕРНИХ МАШИН М" +380975993824 zavod-zim@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 04213, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДУ, будинок 59, квартира 30
Початкова пропозиція
713 232.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
713 232.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІСІДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30930093
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІСІДА" +380444112957 valeo.74@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 07400, Київська обл., місто Бровари, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 26
Початкова пропозиція
713 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
713 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9338360f403a4c6b83ce8c9a03534b2d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-25-002783-a-a2
Постачальник:
ТОВ ВК"Полімертехгруп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37763027
-
Контактна особа:
Малихіна Ліна Юріївна +380675797996 vkpolimer@gmail.com http://pltg.com.ua
-
Адреса:
61177, Україна, Харківська область, Харків, вул. Залютинська 4
Номер договору:
2018/284
Сума договору:
674 827.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
16.07.2018 00:01
Статус:
Підписаний