-
Відкриті торги
-
КЕП
люки, дощоприймачі
люки, дощоприймачі
674 827.20
UAH з ПДВ
Номер:
9338360f403a4c6b83ce8c9a03534b2d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-25-002783-a-a2
Постачальник:
ТОВ ВК"Полімертехгруп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37763027
-
Контактна особа:
Малихіна Ліна Юріївна +380675797996 vkpolimer@gmail.com http://pltg.com.ua
-
Адреса:
61177, Україна, Харківська область, Харків, вул. Залютинська 4
Класифікатор ДК 021:2015:
44470000-5 Чавунні виробиАналіз за цим CPV
Опис:
люки, дощоприймачі
Номер договору:
2018/284
Дата підписання:
16.07.2018 00:01
Період дії договору:
16.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
674 827.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 674 827.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
люки, дощоприймачі
Кількість
220 штуки
Період постачання
до 31.12.2018