-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
39710000-2 Електричні побутові прилади (Електроконвектори, тепловентилятори)
Тендер Prozorro UA-2024-06-07-003407-a
Торги не відбулися
302 180.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 021.80 UAH
мін. крок: 1% або 3 021.80 UAH
Номер:
5d64cdddde894549b91ef725212dfca5
Внутрішній номер закупівлі:
21770937
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-07-003407-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Смагула Роман Михайлович 380503730654 Roman.SmahulaST@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
302 180.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.06.2024 11:07 - 14.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2024 11:07 - 17.06.2024 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴302 180.00 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електроконвектори, тепловентилятори)