-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади (Електроконвектори, тепловентилятори)
Оголошено тендер
362 616.00
UAH
Номер:
fdc468baedc242fcbfbe9f2210777e08
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-07-004104-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
362 616.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
39710000-2 Електричні побутові прилади (Електроконвектори, тепловентилятори)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування:
07.06.2024 10:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума362 616.00 UAH