-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ОД-24Т 492 ВО: Підсилювач диспетчерський Код ДК 021:2015 - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Тендер Prozorro UA-2024-06-07-001540-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Торги не відбулися
196 690.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 983.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 983.45 UAH
Номер:
92efaf199c9946c5b0cac266d0ee50e4
Внутрішній номер закупівлі:
21769063
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-07-001540-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бикова Марина Леонідівна 380487272769 ntvm2@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
196 690.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.06.2024 09:49 - 15.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2024 09:49 - 18.06.2024 16:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴196 690.00 Підсилювач диспетчерський