• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ОД-24Т 492 ВО: Підсилювач диспетчерський Код ДК 021:2015 - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці

Оголошено тендер

236 028.00 UAH
Номер: b204dea760e74e9c903b0fc5bcd13ef3
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-04-005646-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 236 028.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ОД-24Т 492 ВО: Підсилювач диспетчерський Код ДК 021:2015 - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Примітки: Протокол УОС № 419 від 04.06.2024 Зміни №21
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Дата опублікування: 04.06.2024 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума236 028.00 UAH