• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Стрічкова бібліотека з касетами)

Завершена

509 468.75 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 100.00 UAH
Номер: 8f09698f6f714e21a4c68ab016622d5e
Внутрішній номер закупівлі: 21762945
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-06-008397-a   
Замовник: АТ ОПЕРАТОР РИНКУ
Контактна особа: Плетмінцева Ганна Володимирівна +380442050124 zakupki@oree.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 509 468.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.06.2024 14:44 - 11.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 06.06.2024 14:44 - 14.06.2024 14:49
Період кваліфікації: 14.06.2024 14:51 - 20.06.2024 17:29
Період завантаження договору: 26.06.2024 00:00 - 06.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴509 468.75 Стрічкова бібліотека з касетами