-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стрічкова бібліотека з касетами
Оголошено тендер
611 362.50
UAH
Номер:
6029f642ae4b495a98feeda128a40658
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-06-009830-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ ОПЕРАТОР РИНКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Симона Петлюри, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ ОПЕРАТОР РИНКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Симона Петлюри, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
611 362.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стрічкова бібліотека з касетами
Примітки:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 27, юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
06.06.2024 14:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума611 362.50 UAH